KOSZYK JEST
PUSTY

663355104

info@zayma.eu

O nas


Coś o nas...hmm....jesteśmy młodym małżeństwem, które nie lubi się nudzić. Mamy szerokie zainteresowania, począwszy od jazdy konnej, poprzez slackline, wędrówki po górach itp.
Uwielbiamy spędzać wspólnie czas, uwielbiamy razem wyjeżdżać, albo po prostu: nic nie robić. Najchętniej razem :)
Marek jest muzykiem, nauczycielem, zajmuje się firmą od strony technicznej, pomaga nawet w szyciu, to on zajmuje się częścią z amortyzatorem w szarpakach :)
Weronika, perfekcjonistka, fotograf, razem z Zayrą trenują agility, uwielbia szyć i to właśnie z tej miłości powstała ZAYMA
 
 
Nasi Ambasadorzy

ZAYRA VOM Musterland

Nasza suczka, rasy mały munsterlander, obecnie ma 2,5 roku.
Totalnie postrzelona, a przy tym najbardziej kochana na świecie. Dostarcza nam wrażeń i sprawia, że nasze życie jest znacznie bardziej kolorowe. Niesamowicie odważna, kocha się bawić, kocha innych ludzi, pieszczocha jakiej mało.
Żywiołowa, wrażliwa i inteligentna 
DAMA
 
Mix ras niewiadomych, wszyscy jednak mówią, że w typie labladora. Najpiękniejsze oczy na świecie. Inteligentna, bardzo wrażliwa na cudze emocje - natychmiast odbiera nawet najmniejszą zmianę nastroju domowników. Uwielbia się bawić, przytulać i wciskać nos w oczy swoim ludziom, jeśli śpią za długo. Nie znosi zimna, kocha wodę. Trenuje agility i zaczyna również frisbee. Fotomodelką została już w wieku 2 miesięcy.
Darmowe sklepy internetoweOprogramowanie sklepu internetowego